کد خبر: 2122

اولین جشنواره رسانه و میراث کردستان با محوریت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی برای عالان عرصه رسانه برگزار می شود.

اولین جشنواره رسانه و میراث کردستان با محوریت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی برای پذیرش آثار فعالان عرصه رسانه فراخوان داد.

فعالان عرصه رسانه می توانند با محورهای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بخش ویژه منظر فرهنگی هورامان و ثبت جهانی آثار خود را در قالب خبر، یادداشت، گزارش، مصاحبه و عکس و نیز در قالب های تلویزیونی، رادیویی و کارتون به دبیرخانه ارسال و یا در سایت جشنواره بارگذاری کنند.

در بخش ویژه ای نیز آثار تحلیلی مندرج در رسانه ها با محوریت صنایع دستی کردستان و شعار سال، گردشگری، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی، گردشگری و توسعه پایدار، موانع توسعه صنعت گردشگری در کردستان و ثبت جهانی منظر فرهنگی هورامان داوری می شوند.

برگزاری جشنواره و نحوه شرکت آثار بر اساس شیوه نامه سراسری ارسالی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

در برگزاری این جشنواره سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات، پایگاه منظر فرهنگی تاریخی هورامان و موسسه فرهنگی، رسانه ای افق ما را همراهی می کنند.

علاقه مندان و صاحبان آثار رسانه ای می توانند تا 25 مهر ماه آثار خود را در سایت جشنواره به آدرس festival.hawraman.org بارگذاری نمایند.

روزنامه نگاران شاغل و آزاد استان کردستان که در مطبوعات غیر سراسری (منطقه ای، استانی یا محلی)، نمایندگی نشریات سراسری یا خبرگزاری ها و همچنین پایگاه های خبری استان فعالیت می کنند، می توانند در جشنواره شرکت کنند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر