کد خبر: 2147

فرجوندفردا در بخش آزاد رنگی پنجمین دوره جشنواره بین المللی عکس "خیام" موفق به کسب مدال طلا شد.

به گزارش کردستان خبر، جشنواره بین المللی عکس "خیام" که از معتبرترین جشنواره‌های عکاسی بین المللی است با معرفی نفرات برگزیده در فرهنگستان هنر به کار خود پایان داد.

در این رویداد بین المللی که در ۶ بخش آزاد تک‌رنگ، آزاد رنگی، شهر، خلاقه، گردشگری و تلفن برگزار شد، جمشید فرجوندفردا در بخش آزاد رنگی در میان عکاسان مطرح جهان خوش درخشید و مدال طلای این بخش را به خود اختصاص داد.

 

نمایشگاه آثار برتر از ۲۶ مرداد تا اول شهریور ۹۷ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برای بازدید عموم علاقه‎مندان در فرهنگستان هنر دایر است.

در پنجمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام بیش از ۱۸هزار قطعه عکس از هنرمندان ۶۸ کشور به دبیرخانه این جشنواره رسید. اسامی برگزیدگان این دوره در سایت جشنواره به نشانی www.khayyam.photo منتشر شده است.

جشنواره بین‌المللی عکس خیام به دبیری علی سامعی با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفتگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و نیز به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی در ایران (فیاپ) یعنی کلوپ عکس فوکوس – وابسته به موسسه فرهنگی هنری «خانه هنر خیام» – برگزار می شود.

فرجوندفردا تاکنون در چهار دوره این رویداد بین المللی حضور یافته که تاکنون در سه دوره آن موفق به کسب عناوین برتر شده است.

این دویستمین جایزه ملی و بین المللی فرجوند فردا است که در طول سی سال سابقه هنری بدست آورده است.

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر