کد خبر: 2348

جایزه بهترین بازیگری زن پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم "سالنتو" ایتالیا به خانم "یگانه رجبی" بازیگر نقش گل نساءاهدا شد.

به گزارش کردستان خبر، پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم "سالنتو" ایتالیا در مراسم اختتامیه خود که در روز ٩ سپتامبر ٢٠١٨ در شهر "تریکازه" برگزار شد، جایزه بهترین بازیگری زن جشنواره را به خانم "یگانه رجبی" بازیگر نقش گل نساءاهدا کرد.

این جشنواره در روزهای ١ الی ٩ سپتامبر ٢٠١٨ با حضور فیلمسازان مستقل سراسر جهان برگزار گردید که در بخش مسابقه فیلمهای بلند ١٠ فیلم از کشورهای بلژیک، برزیل، آمریکا، هندوستان، چین، ایتالیا و روسیه به نمایش گذاشته شد که در نهایت فیلم سینمایی "گل نساء" نوشته خانم "ویدا صالحی" و کارگردانی "ستار چمنی گل" موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره برای خانم "یگانه رجبی" شد.

هدف از برگزاری این جشنواره که توسط "لوئیچی کامپانل" در سال ٢٠٠٤ آغاز بکار کرده است برگزاری بزرگترین جشن فیلم و فیلمسازان مستقل دنیا جهت معرفی فیلمهای مستقل با شعار فیلمهای مستقل قوی ترین شکل ارتباطات فرهنگی و ارتباط بین فرهنگ و مردم می باشد که در این بندر توریستی هر ساله برگزار میگردد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر