کد خبر: 2377

داستان فیلم سینمایی «بی تار» در سنندج رخ می‌دهد و روایتی از شرایط روز جامعه دارد.

به گزارش کردستان خبر، فیلم سینمایی «بی تار» به کارگردانی جمیل رستمی و تهیه کنندگی سیدحامد حسینی با دریافت پروانه ساخت به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است. براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، پس از انتخاب کامل عوامل پشت دوربین و بازیگران این فیلم از اوایل مهرماه وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد.

عباس بلوندی طراح صحنه و لباس گفت: به تازگی پیش تولید فیلم سینمایی «بی تار» به کارگردانی جمیل رستمی را آغاز کرده‌ایم که این پروژه قرار است اوایل مهرماه جلوی دوربین برود.

وی بیان کرد: داستان این پروژه در سنندج رخ می‌دهد و روایتی از شرایط روز جامعه دارد. «بی تار» دارای صحنه‌های حادثه‌ای است.

بلوندی اظهار داشت: در حال حاضر در یکی از روستاهای اطراف سنندج مشغول به ساخت و ساز دکور مورد نظر برای این فیلم هستیم.

 

فیلم سینمایی «بی تار» و تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی همچنان در مرحله پیش تولید قرار دارد و گروه تولید این فیلم با مهدی پاکدل به عنوان اولین بازیگر قرارداد بستند.

سازندگان «بی تار» قصد دارند در این فیلم در کنار چهره های مطرح، چندین چهره جدید را نیز به سینمای ایران معرفی کنند. هم اکنون نیز گروه مشغول تست گرفتن از این بازیگران هستند و بزودی اسامی تمامی آنان اعلام خواهد شد.

 

فیلمنامه این فیلم به نویسندگی مشترک جمیل رستمی و پژمان تیمورتاش مضمونی اجتماعی دارد و با محوریت منطقه کردستان به نگارش درآمده است.

فیلمبرداری فیلم جدید جمیل رستمی در شهر سنندج و مرزهای اطراف آن انجام می شود و برخی از لوکیشن ها نیز تاکنون انتخاب شده است. جمیل رستمی در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «چشم»، «ژانی گه‌ل» و «مرثیه برف» را دارد. «بی تار» چهارمین فیلم بلند این کارگردان محسوب می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر