کد خبر: 3060

مسابقه طراحی، نقاشی و گرافیک با موضوع زنان جنگ دی ماه امسال در سنندج برگزار می شود.

به گزارش کردستان خبر، در راستای ترویج و شناخت جایگاه زنان شهیده، جانباز و ایثارگر استان کردستان در جامعه، فراخوان مسابقه طراحی، نقاشی و گرافیک با موضوع زنان جنگ به همت دفتر نقش و مشارکت زنان در دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار می شود.

 

این مسابقه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان استان و مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد کردستان برگزار می شود.

 

ایثار و مقاومت زنان در جنگ، زنان شهیده، زنان رزمنده و ایثارگر، زنان امدادگر و پرستار، زنان در ستادهای پشتیبانی جبهه ها، زنان در بمباران شهرها و روستاهای استان و زنان در پیروزی انقلاب اسلامی از محورهای این مسابقه اعلام شده است.

 

از جمله شرایط ارسال آثار به این مسابقه این است که ابعاد آثار باید ٧٠*٥٠ سانتیمتر باشد و آثار ارسالی با طراحی های بومی از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهد شد.

 

محدودیتی از نظر ارسال تعداد اثر به دبیرخانه این مسابقه وجود ندارد و شرکت برای تمامی هنرمندان و علاقمندان استان آزاد است.

 

تمامی آثار ارسالی شرکت کنندگان در پایان به مدت سه روز در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد استان به نمایش گذاشته می شود.

 

علاقمندان به شرکت در این مسابقه فرصت دارند آثار خود را تا ١٣ دی ماه به دبیرخانه مسابقه در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد کردستان ارسال کنند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر