کد خبر: 3225

پوستر، فراخوان و وب سایت نخستین کنگره مشاهیر کورد امروز رونمایی شد.

به گزارش کردستان خبر، پوستر، فراخوان و وب سایت نخستین کنگره مشاهیر کورد صبح امروز دوشنبه با حضور استاندار کوردستان، فرماندار سنندج، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس دانشگاه کوردستان  و جمعی از اعضا و مسئولان کمیته های علمی و اجرایی این کنگره در سنندج رونمایی شد.

 

کنگره مشاهیر، فرصتی برای معرفی چهره‌های شاخص بین المللی کُرد است

در جلسه هماهنگی کنگره مشاهیر کُرد، استاندار کردستان اظهار داشت: با برگزاری این کنگره می خواهیم کُردهایی را که به جهان خدمت کرده اند برجسته کنیم.

 

بهمن مرادنیا ضمن تاکید بر اینکه کنگره مشاهیر کرد باید کاری ماندگار باشد ابراز امیدواری کرد: این کنگره علاوه بر معرفی و شناساندن هرچه بیشتر چهره های شاخص بین المللی کُرد، موجب تداوم ارتباط آنها با کردستان شود.

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: امیدواریم برنامه های کاری ریاست محترم جمهور امکان حضور ایشان در کنگره مشاهیر کرد را فراهم نماید و ما نیز این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 

در پایان این جلسه از فراخوان مقاله و وبسایت کنگره رونمایی شد.

 

شایان ذکر است، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان دبیرخانه اجرایی و دانشگاه کردستان به عنوان دبیرخانه علمی کنگره تلاش دارند با شناسایی مشاهیر کرد سراسر جهان، این کنگره را در اوایل اردیبهشت ماه در سنندج برگزار نمایند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر