کد خبر: 3310

فیلم‌های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر همزمان با سراسر کشور در تالار فروردین سنندج اکران می‌شود.

به گزارش کردستان خبر، فیلم‌های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در روزهای 12 تا 18 بهمن ماه و در 32 سانس در سینما فروردین شهرسنندج اکران می‌شوند.

امسال ۱۱ فیلم در بخش سودای سیمرغ و پنج فیلم در بخش کودک و نوجوان اکران خواهند شد.

 

فیلم‌های «آشفتگی» به کارگردانی فریدون جیرانی، «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان، «پالتو شتری» به کارگردانی مهدی علی میرزایی، «درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی، «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده، «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی، «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی در این دوره از جشنواره فیلم فجر در سنندج به نمایش در می‌آیند.

 

این فیلم‌ها  از ۱۲  بهمن  آغاز شده و  تا ۱۸ همین ماه  در ۳۲ نوبت اکران می‌شوند که ۲۷ سانس آن در بعدازظهر‌ها و پنج سانس آن ویژه بخش کودک و نوجوان و در صبح‌ها پخش می‌شوند.

 

گفتنی است، قیمت هر بلیت ٦ هزار تومان تعیین شده است و با توجه به آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت های جشنواره علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.parsbelit.com نسبت به خرید اینترنتی بلیت های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فج در سنندج اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر