کد خبر: 3483

جشنواره استانی تئاتر ماه «وتار» با معرفی نفرات در سینما آزادی بیجار به کار خود پایان داد.

به گزارش کردستان خبر، آیین اختتامیه جشنواره استانی تئاتر ماه «وتار» با معرفی نفرات برتر شامگاه جمعه در محل سینما آزادی بیجار برگزار شد.

هیأت داوران جشنواره جشنواره تئاتر استانی «وتار» ضمن صدور بیانیه‌ای برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره را معرفی کردند.

 

در بخش طراحی صحنه، جایزه این بخش شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به هانا محمودی طراح صحنه نمایش «موریانه‌ها» از سنندج اهدا شد و در بخش موسیقی هیأت داوران جایزه این بخش را شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به گروه موسیقی نمایش «موریانه‌ها» از سنندج اهدا کردند.

 

در بخش طراحی بروشور، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آفاق یعقوب‌نژاد نمایش «درخشش» از سنندج اهدا شد.

در بخش بازیگری زن؛ رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به هستی یاراحمدی بازیگر نمایش «آواز ستاره‌ها» از دیواندره، رتیه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به «عاطفه آزموده» بازیگر نمایش «درخشش» از سنندج و رتبه اول شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به بیان میرزایی بازیگر نمایش «زیرزمین» از دیواندره اهدا کردند. در این بخش جایزه ویژه هیأت داوران به شیرین معاذی بازیگر نمایش «موریانه‌ها» از سنندج اهدا شد.

 

در بخش بازیگری مرد؛ رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به امین سنجربیگی بازیگر نمایش «درخشش» از سنندج، رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نقی حیدری بازیگر نمایش «اتوبان سکوت» از قروه و رتبه اول شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به حسن ترقی بازیگر نمایش «موریانه‌ها» از سنندج اهدا شد.

در بخش نویسندگی؛ رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به احسان روحی نویسنده نمایش «درخشش» از سنندج و رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به فرشید گویلی نویسنده نمایش «موریانه‌ها» از سنندج اهدا کردند.

 

در بخش کارگردانی، رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به فرشید گویلی، کارگردان نمایش «موریانه‌ها» از سنندج و رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به زاهد سبحانی کارگردان نمایش زیرزمین از دیواندره اهدا کردند.

رتبه اول شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به یونس صحرارو نمایش «اتوبان سکوت» از قروه اهدا شد.

 

یادآور می‌شود؛ براین اساس نمایش «اتوبان سکوت» از قروه به صورت مستقیم و نمایش «زیرزمین» از دیواندره با بازبینی مجدد به جشنواره سراسری ماه معرفی شدند.

 

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر