کد خبر: 1640

مسابقات فوتبال جام جهانی با هدف رفاه حال شهروندان از سینما روباز آبیدر سنندج پخش خواهد شد.

به گزارش کردستان خبر به نقل از شهرداری سنندج، تمهیدات لازم برای پخش مسابقات فوتبال جام جهانی صورت گرفته است.
سرپرست سازمان سیما،منظر وفضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت : بی شک یکی از مهم ترین رویدادهای ورزشی در سالجاری برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی است.
 
 شرمین شریفی بیان کرد : خوشبختانه در این رویداد مهم ورزشی تیم ملی فوتبال کشورمان هم حضور دارد و همین امر باعث ایجاد شور و نشاط شده در بین تمام فوتبال دوستان شده است.
 
وی گفت : آبیدر یکی از مهم ترین تفرجگاههای سطح شهر است ویکی ازجاذبه های این پارک وجودبزرگترین سینما روباز جهان با ابعاد 12*25است
 
 شریفی افزود :پرده این سینما به گونه ای است که قریب به 10 هزار نفر در آبیدر می توانند تصویر آن را ببینند و صدای آن هم از طریق بلندگو قابل پخش بود و هم از طریق موج اف ام رادیو قابل دریافت است.
 
وی از پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما رو باز آبیدر خبر داد و گفت : با هدف رفاه حال شهروندان و لذت دیدن این مسابقات مهیج در دامن طبعیت مقدمات پخش فوتبال جام جهانی از طریق این سینما فراهم شد.
 
مهندس شریفی اعلام کرد : در حال حاضر این سینما مشکل خاصی برای پخش این مسابقات ندارد و برای اطمینان لازم در چند روز آینده نسبت به سرویس کامل این سینما اقدام خواهد شد.
 
سرپرست سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری نمود : با پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما رو باز آبیدر بتوانیم موجبات نشاط شهروندان بویژه فوتبال دوستان را فراهم نماییم.
 
انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر