کد خبر: 1818

سنندج، مریوان و شهرستان سقز در جایگاه اول تا سوم رقابت‌های جودوی نوجوانان انتخابی کردستان قرار گرفتند.

به گزارش کردستان خبر، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، گفت: رقابت‌های جودوی نوجوانان انتخابی کردستان برای حضور در مسابقات کشوری به میزبانی شهر سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود پایان داد. 


حامد جولایی افزود: رقابت‌های جودو قهرمانی و انتخابی نوجوانان استان با حضور پنج شهرستان در روز شنبه ۱۶ تیر به میزبانی سنندج برگزار شد. 


جولایی گفت: ۵۳ ورزشکار در قالب ۵ تیم از شهرستان های، سنندج، مریوان، کامیاران، سقز و یک تیم از شهر صاحب به مدت یک روز در اوزان مختلف به رقابت پرداختند.


در اوزان ۵۰- کیلوگرم کردوان ظاهری، ۵۵- کیلوگرم مهران نوری، ۶۶- کیلوگرم محمدحسن سرافرازی ۹۰- کیلوگرم آریان نظرگاهی و ۹۰+ کیلوگرم ادیب احمدی نیاز از سنندج و در اوزان ۶۰- کیلوگرم صهیب منوچهری، ۷۳- کیلوگرم پشتیوان حق پرست و ۸۱- کیلوگرم سینا منوچهری عناوین نخست را از آن خود کردند. 


در پایان، سنندج با کسب پنج نشان طلا، دو نقره و چهار برنز مقام اول را به خود اختصاص داد، مریوان با سه طلا، یک نقره و دو برنز مقام دوم و شهرستان سقز با سه نقره و یک برنز توانست در جایگاه سوم قرار گیرد. 


نفرات برتر این دوره از رقابت ها، در مسابقات قهرمانی کشور که در مردادماه امسال به میزبانی شهرستان سنندج برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

صداوسیما

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر