کد خبر: 1843

رقابت‌های شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور به میزبانی دریاچه زریبار مریوان شناخته شدند.

به گزارش کردستان خبر، نهمین دوره مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور "جام شهدای کردستان" با معرفی نفرات و تیم‌های در دریاچه زریبار مریوان پایان یافت.

براساس این گزارش، در این دوره از رقابت‌ها 60 شناگر از 11 استان سراسر کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با پیمودن مسافت پنج کیلومتر در دریاچه زیبای زریبار شهرستان مریوان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات در نتیجه انفرادی بخش جوانان، مجتبی جاوری از اصفهان نشان طلا را بر گردن آویخت، کیارش معتمدی مدال نقره را از آن خود کرد و امیر عباس امراللهی از تهران نشان برنز را به دست آورد.

در نتیجه تیمی: استان‌های اصفهان، تهران و توابع تهران به‌ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و کردستان در این بخش در جایگاه پنجم قرار گرفت.

در رده سنی بزرگسالان، سید حسن بابایی از قزوین مدال طلا به خود اختصاص داد، محمدرضا حجتی از تهران به مدال نقره دست یافت و فراز اکبری از توابع تهران نشان برنز را کسب کرد.

همچنین تهران بر سکوی نخست رده سنی بزرگسالان بخش تیمی ایستاد، توابع تهران دوم شد و قزوین نیز در جایگاه سوم قرار گرفت و تیم استان کردستان در این بخش در رده ششم را به دست آورد.

مسابقات شنای آب‌های آزاد در مریوان امسال برای نهمین سال است که تحت عنوان جام شهدای استان کردستان در دریاچه زیبای زریبار مریوان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر