کد خبر: 1894

تیم موی‌تای نوجوانان و جوانان کردستان بر سکوی سوم کشور ایستاد.

به گزارش کردستان خبر به نقل از تسنیم، مسابقات قهرمانی موی‌تای آقایان نوجوانان و جوانان کشور "انتخابی تیم‌ملی" با مشخص شدن نفرات برتر و سکوهای اول تا سوم تیم‌ها در شهر سقز به کار خود پایان داد.

در این رقابت‌ها 33 تیم و 484 ورزشکار در قالب 29 استان از سراسر کشور برای قرار گرفتن در تیم ملی به سه روز در سالن 1200 نفره شهید آبدرم با هم به مبارزه پرداختند.

در نتیجه تیمی رده سنی نوجوانان، استان البرز بر سکوی نخست تکیه زد، تهران دوم شد و سمنان در جایگاه سوم قرار گرفت و در بخش جوانان نیز استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و البرز به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در مجموع دو رده سنی نوجوانان و جوانان، تیم البرز به مقام اول دست یافت، آذربایجان غربی بر سکوی دوم ایستاد و کردستان نیز عنوان سوم را از آن خود کرد.

تیم کردستان در رده سنی نوجوانان توسط نیما ساعدی، آرین یاراحمدی، نیما نظری و کیانوش ملک‌محمدی صاحب نشان نقره شد و متین سلیمی، نیما فرهادی و کارو علی پناه از تیم "الف" و شاهین کوهی و هژیر ابراهیمی از تیم "ب" مدال برنز را به دست آوردند.

در بخش جوانان، شعیب امیری، سیاوش شهسواری و سیاوش ملک محمدی از تیم "کردستان الف" صاحب گردن آوی طلا شدند، امید رحمانی از "تیم ب" به مدال نقره دست یافت و مبین دلپذیر و فریار امین‌پور از تیم "الف" و محمد فاتحی از تیم "ب" نشان برنز این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.

بر اساس این گزارش، موی‌تای‌کاران کردستان در مجموع دو رده سنی سه نشان طلا، پنج نقره و هشت برنز را کسب کردند، نفرات برتر اوزان مختلف این دوره از مسابقات پس از چند دوره اردوی آمادگی تیم‌ملی به رقابت‌های جهانی که در مردادماه امسال در تایلند برگزار می‌گردد، اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر