در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور

کد خبر: 2555

تیم آوالان کامیاران در دیداری خانگی سه بر دو مقابل ایرانجوان بوشهر به پیروزی رسید.

به گزارش کردستان خبر، رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در روز یکشنبه 15 مهرماه با انجام بازی های هفته پنجم در شهرهای مختلف پیگیری شد .

در گروه یک لیگ دسته سوم آوالان کامیاران رأس ساعت 15:30 عصر در ورزشگاه آزادی این شهر میزبان ایرانجوان بوشهر بود که این بازی در نیمه اول با دو گل دقیقه 36 و 40 تیم ایرانجوان بوشهر به پایان رسید.

در نیمه دوم این مسابقه تیم آوالان کامیاران در دقایق 60 و 80 توسط کیوان مارابی بازیکن خوش تکنیک این تیم صاحب دو گل شود و با روحیه مضاعفی که این تیم کسب کرد سرانجام در دقیقه 90 بازهم توانستند دروازه ابرانجوان بوشهر را برای بار سوم باز کنند و به این ترتیب بازی را سه بر دو به سود خود به پایان برسانند .

تیم آوالان کامیاران با این بُرد توانست مجموع بردهای خود را به عدد سه برساند و اکنون با سه برد و یک باخت و کسب 9 امتیاز با اقتدار در صدر جدول گروه یک قرار دارد.

رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در دو گروه 14 تیمی برگزار می شود.

نماینده کردستان با تیم های مقاوت تهران، کاسپین قزوین، فولاد نوین اهواز، چوکای تالش، استقلال اهواز، سردار بوکان، ایرانجوان بوشهر، داماش گیلان، شهرداری همدان، خوشه طلایی ساوه، شهرداری بم، مس نوین کرمان و راه آهن هم گروه است.

مسعود مرادی سرپرست، حمید امامی سرمربی و فریدون فاتحی، حسام کمانگر، شهریار مراد بیگی و لقمان رحمانی به عنوان مربی نماینده کردستان را در این دوره از رقابت ها هدایت و همراهی می کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر