کد خبر: 2581

مسابقات بدمینتون رنکینگ جوانان پسر با حضور 21 استان کشور درحال پیگیری است.

به گزارش کردستان خبر، رئیس اداره ورزش و جوانان دیواندره از آغاز دومین مرحله از مسابقات رنکینگ رده سنی جوانان پسر قهرمانی کشور در بخش یک و دو نفره در سالن ورزشی اندیشه این شهرستان خبر داد.

 

گلاله محمدسلیمی عصر روز گذشته در مراسم افتتاح این مسابقات اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور 94 بدمینتون باز از 21 استان کشور برگزار می شود.

 

سلیمی تاکید کرد: همزمان با برگزاری رقابت‌های رنکینگ بدمینتون جوانان، کلاس ارتقای داوری درجه سه به 2 این رشته ورزشی نیز با حضور داوران استان‌های کردستان، تهران، مرکزی، آذربایجان ‌شرقی و آذربایجان ‌غربی برگزار می‌شود.

 

وی یادآور شد: رقابت‌های دومین مرحله رنکینگ بدمینتون جوانان کشور از 18 تا 20 مهر ماه جاری به مدت سه روز در سالن ورزشی اندیشه دیواندره برگزار می شود.

 

فرماندار شهرستان دیواندره نیز در سخنانی گفت: ورزش علاوه بر سلامت جسم، درسلامت اخلاقی و اجتماعی نیز موثر بوده و سلامتی، میوه ورزش است و نگاه به ورزش باید نگاه سازنده و اثرگذار باشد.

 

جعفر توان تصریح کرد: با وجود اینکه شهرستان از لحاظ زیرساخت های ورزشی وضعیت مطلوبی ندارد ولی قهرمانان زیادی در رشته های مختلف ورزشی به جامعه معرفی نموده است.

 

در این دوره از مسابقات  ۸۲ بازیکن در قمست یک نفره و ۳۴ تیم در بخش دونفره به نمایندگی از ۲۱ استان سراسر کشور با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر