کد خبر: 2641

مسابقات کشتی قهرمانی جوانان کشور با معرفی تیم های برتر در شهر سریش آباد شهرستان قروه پایان یافت.

به گزارش کردستان خبر، روزهای ۲۶ و ۲۷ مهر ماه شهر سریش آباد از توابع شهرستان قروه میزبانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی گروه «ب» جوانان کشور بود.

 

این مسابقات با حضور ۱۰ استان در گروه مدنظر شامل گیلان، آذربایجان شرقی، کردستان، اصفهان، فارس، ایلام، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و کرمان و در اوزان ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم برگزار شد.

 

 پس از دو روز رقابت نفس گیر در بخش تیمی این مسابقات تیم قزوین مقام نخست، تیم فارس مقام دوم و کردستان هم مقام سوم را کسب کردند.

 

رده بندی انفرادی این رقابت ها هم به شرح زیر اعلام شده است. در وزن 57 کیلوگرم سینا طاهرخانی (قزوین)، حمید کیوان (ایلام) وعلیرضا حیدری (کردستان) به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در 61 کیلوگرم رضا انتظاری (کردستان) اول شد، ابراهیم باباخانی (زنجان)، دوم و محمد بصیری (قزوین) به رتبه سوم این رقابت ها دست یافت. در 65 کیلوگرم حسین کرمی (قزوین) به مقام اول این وزن رسید.

 

مجید زارعی (کردستان) و علی غلامی (آذربایجان شرقی) به ترتیب دوم و سوم شدند. در 70 کیلوگرم امیر طاها برغدای (کرمان)، مبین گراوند (ایلام) و محمدرضا عسگرپور (فارس) به ترتیب رتبه های اول تا سوم این وزن را به خود اختصاص دادند.

 

در 74 کیلوگرم سهیل پرسته (گیلان) اول شد، محمدرضا شهباز زاده (آذربایجان شرقی) دوم و هادی شرفبیانی (کردستان) رتبه سوم این وزن را به دست آورد. در 79 کیلوگرم هم امیررضا طاهرخانی (قزوین)، شکور فاتحی (کردستان) دوم و سالار زمانی (آذربایجان شرقی) سوم شدند.

 

در وزن 86 کیلوگرم علی شیران (اصفهان) مقام نخست را کسب کرد، علی بیگلری (قزوین) دوم شد و رضا مجیدی مقدم (کردستان) هم به رتبه سوم رضایت داد. در 92 کیلوگرم علیرضا صفویه (قزوین) اول، حسین رضا حاجیان (کردستان) دوم و علیرضا پوراسد (آذربایجان شرقی) سوم شدند.

 

در 97 کیلوگرم پویا افشار (گیلان) مقام نخست را کسب کرد، امیرحسین لایق (آذربایجان شرقی) و محمد امین عزیزی زاده (ایلام) به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

در 125 کیلوگرم هم ابوالفضل رستم پور (گیلان) اول محمدرضا داداشی (زنجان) دوم و امیرمحمد طاهرخانی (قزوین) سوم شدند. با توجه به نتایج حاصل از رقابت های انفرادی کشتی گیران در هر وزن، حکم و مدال و به تیم‌های اول تا سوم این مسابقات در هر رشته کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

 

گفتنی است؛ پس از این مسابقات، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور هم از 29 مهر تا یک آبان در دهگلان استان کردستان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر