کد خبر: 2710

مسابقات قهرمانی کشور بدمینتون، ورزش‌های زورخانه‌ای و ژیمناستیک به میزبانی سنندج آغاز شد.

به گزارش کردستان خبر، مسابقات قهرمانی کشور در رشته‌های بدمینتون، ورزش‌های زورخانه‌ای و ژیمناستیک به میزبانی سنندج آغاز شد.

مسابقات ژیمناستیک نوجوانان کشور امروز در سنندج آغاز شد.

در این مسابقات ژیمناستیک کاران استان‌های سراسر کشور در قالب ۲۵ تیم در این رقابت‌ها حضور دارند.

رقابت‌ها در رده سنی جوانان و در بخش‌های خرک حلقه، پرش حلقه، حرکات زمینی، دار حلقه، پارالل و بارفیکس در خانه ژیمناستیک سنندج برگزار می‌شود.

طبق آیین نامه فدراسیون ژیمناستیک سهمیه هر تیم چهار نفر است و هر ورزشکار می‌تواند در ۶ وسیله بخش انفرادی، قهرمان قهرمانان و بخش مدال تیمی در این مسابقات شرکت کند، امّا تنها در ۲ وسیله حائز مدال خواهد شد.

نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها در اردو‌های تیم ملی ژیمناستیک که به منظور انتخاب اعضای اصلی تیم ملی جوانان کشور سال آینده برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

 

رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون کشور

 

دور رفت مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون کشور نیز امروز با حضور تیم‌های حاضر در گروه اوّل این رقابت‌ها در سنندج آغاز شد.

دور رفت مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون در خانه بدمینتون شهرستان سنندج به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها در ۲ گروه چهار تیمی برگزار می‌شود که در گروه اوّل تیم‌های سپاهان اصفهان، نماینده گیلان، نماینده آمل و نماینده کُردستان حضور دارند.

کُردستان میزبان گروه اول و زنجان میزبان گروه دوم دور رفت مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون کشور است.

در این رقابت‌ها مهران شهبازی، پارسا مظفری، متین اسدی، مبین ثلاثی، مسعود نجفی و زانا قادری با سرپرستی یوسف کابله سوری و مربیگری پیام ایلانی پور برای تیم کُردستان به میدان می‌روند.

 

رقابت های ورزش های زورخانه ای جوانان کشور در سنندج

 

ورزش‌های زورخانه‌ای قهرمانی جوانان کشور از امروز در سالن آزادی شهر سنندج آغاز شد و به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

این مسابقات با حضور ۳۰۰ ورزشکار به نمایندگی از ۲۰ استان سراسر کشور روز‌های ۱۰ و ۱۱ آبان ماه در حال برگزاری است.

مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای در بخش تیمی زورخانه ای، کشتی پهلوانی و مهارت‌های فردی برگزار می‌شود و مهارت‌های فردی نیز در بخشهای، سنگ، کباده، چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی انجام می‌شود.

این رقابت‌ها مرحله اوّل انتخابی و راه یابی به تیم ملی خواهد بود که رئیس و دبیر فدراسیون نیز این رویداد ۲ روزه را در کُردستان به تماشا می‌نشینند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر