کد خبر: 2714

باستانی کاران کردستانی قهرمان رقابت های ورزش های زورخانه ای قهرمانی جوانان کشور شدند.

به گزارش کردستان خبر، رقابت های ورزش های زورخانه ای قهرمانی جوانان کشور تحت عنوان گرامیداشت یاد و خاطره 5400 شهید کردستان در بخش های، زورخانه ای تیمی، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی طی روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 آبان ماه به میزبانی سنندج برگزار شد.

 

در این رقابت ها بیش از 300 ورزشکار به نمایندگی از استان های اصفهان، مازندران، فارس، چهارمحال و بختیاری، کرمان، کردسنان، بوشهر، همدان، خراسان جنوبی، یزد، خراسان رضوی، کرمانشاه و سمنان شرکت کردند و در سه رشته تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی در 5 وزن 60-، 70-، 80-، 90- و 110- کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

تیم کردستان با سرپرستی سالار رنگ آمیز و پژمان سکونتی در این رقابت ها شرکت کرد و موفق شد در مجموع تمامی رشته ها با 21 نشان رنگارنگ و 279 امتیاز مقام قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد، اصفهان با 269 امتیاز دوم شد و خراسان جنوبی با 222 در مجموع امتیازات مقام سوم را از آن خود کرد.

 

در نتایج رشته تیمی زورخانه ای این مسابقات تیم های کردستان، اصفهان به ترتیب اول و دوم شدند و تیم های خراسان جنوبی و یزد مشترکا سوم شدند.

 

تیم استان کردستان با کسب ۲۷۹ امتیاز قهرمان رقابت‌های تیمی زورخانه ای، مهارت‌های فردی و کشتی پهلوانی رده سنی جوانان کشور شد.

 

در این رقابت‌ها بعد از کردستان، استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، یزد، کرمان و فارس به ترتیب با ۲۶۹، ۲۲۲، ۱۶۲، ۱۶۲ و ۱۰۸ امتیاز در رده‌های دوم تا ششم قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر