کد خبر: 2789

بوکسورهای کردستانی فاتح سکوی سوم تیمی رقابت های بوکس قهرمانی کشور شدند

به گزارش کردستان خبر، رقابت های بوکس قهرمانی و انتخابی نوجوانان کشور با حضور بوکسورهای سراسر کشور تحت عنوان "یادواره سردار شهید حاج حسین همدانی" از روز جمعه 18 آبان لغایت روز سه شنبه 22 آبان ماه در استان همدان برگزار شد .

در این رقابت ها که پنج روز به طول انجامید حدود 220 بوکسور به نمایندگی از استان های سراسر کشور حضور داشتند و مبارزات خود را در اوزان مختلف رده سنی نوجوانان برگزار کردند .

تیم کردستان با 8 سهمیه در اوزان 50، 52، 54، 57، 63، 64، 66، 70 و 80 کیلوگرم در این رقابت ها شرکت کرد و توانست چهار نشان رنگارنگ این دوره از رقابت ها را از آن خود کند .

در نتایج انفرادی وزن 52 کیلوگرم رامین بابالو بوکسور خوش آتیه کردستانی با شکست تمامی حریفان خود بر سکوی قهرمانی این وزن قرار گرفت و نشان زرین طلا را بر گردن انداخت، فرزام صالحیان دیگر نماینده استان در وزن 70 کیلوگرم صاحب گردن آویز نقره شد و نوید کیانی و مهدی ده ده جانی به ترتیب در اوزان 50 و 63 کیلوگرم موفق به کسب دو نشان برنز این دوره از رقابت ها شدند .

در نتایج تیمی استان کردستان در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت و تیم های گیلان و کرمانشاه به ترتیب عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است، تیم کردستان با سرپرستی بیژن عبدالملکی و با مربیگری سید مهدی ابراهیمی و بختیار وطنی در این رقابت ها حضور پیدا کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر