در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان

کد خبر: 3207

تیم راه یاب ملل مریوان در ورزشگاه شهرستان سروآباد میزبان خود تیم بانوان همیاری آذربایجان غربی را مغلوب کرد.

به گزارش کردستان خبر، هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز جمعه 28 دی ماه در سراسر کشور با انجام شش دیدار پیگیری شد .

در این هفته از مسابقات تیم راه یاب ملل مریوان که یکی از مدعیان عنوان قهرمانی است میزبان تیم همیاری آذربایجان غربی بود که در پایان توانست با یک بازی منسجم این تیم پر قدرت را با نتیجه سه بر دو از پیش رو بردارد.
 
این بازی که قرار بود راس ساعت 10 روز جمعه در ورزشگاه زاگرس مریوان برگزار شود به دلیل بارش برف و نامساعد بودن زمین این ورزشگاه با همت و تلاش مسئولین اداره کل و جامعه ورزش شهرستان سروآباد توانستند زمین چمن این شهرستان را برای بازی آماده کنند و در نهایت این دیدار به میزبانی سروآباد برگزار شد.
 
راه یاب ملل مریوان که هفته گذشته با شکست سپیدار قائم شهر به رده دوم جدول رده بندی صعود کرده بود در این هفته به منظور تثبیت جایگاه خود به سه امتیاز بازی نیاز داشت.
 
این بازی از اهمیت خاصی برای تیم راه یاب ملل برخوردار بود زیرا از دست دادن جایگاه دوم جدول کار را برای کسب قهرمانی سخت تر می کرد.
 
تیم راه یاب ملل مریوان با یک بازی برتر و کنترل آن در دو نیمه توانست با دو گل حاتم نژاد و یک گل کمانگر بازی را با نتیجه 3 بر 2 به سود خود پایان دهد.
 
شاگردان شادی مهینی اکنون با 16 امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به تیم های سوم و چهارم جدول در رده دوم قرار گرفته است.
 

رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با حضور دوازده تیم، راه یاب ملل مریوان، شهرداری سیرجان، خلیج فارس شیراز، ملوان بندر انزلی، پارس جنوبی بوشهر، شهرداری بم، سپیدار مازندران، ذوب آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، همیاری آذربایجان غربی، فولاد مبارکه اصفهان و آذرخش تهران به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر