کد خبر: 3491

سردار بوکان به دو جلسه محرومیت تماشاگرانش از همراهی این تیم در دیدارهای خانگی محروم شد.

به گزارش کردستان خبر، دیدار دو تیم سردار بوکان و آوالان کامیاران برگزار و تیم سردار بوکان به دلیل فحاشی و ورود تماشاگرانش به زمین مسابقه و پرتاپ سنگ و بطری به سوی داور و ضرب و شتم کمک داور اول به دو جلسه محرومیت تماشاگرانش از همراهی این تیم در دیدارهای خانگی محروم و به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

صلاح الدین زرین سرپرست تیم سردار بوکان تخلفاتی مبنی بر اعتراضات به تصمیمات داوری و رفتار غیر مسئولانه که سبب تحریک تماشاگران و ایجاد تشنج بین تماشاگران علیه داوران شد وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

موسی شهبازی بازیکن سردار بوکان به دلیل مضروب کردن بازیکن تیم مقابل به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

حمید امامی سرمربی تیم آوالان کامیاران به دلیل درگیری با داوران و مدیر تیم مقابل و اهانت به داوران و مسئولین فدراسیون به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

میلاد محمدی بازیکن آوالان کامیاران به دلیل رفتار غیر ورزشی با داور و اهانت به وی به سه جلسه محرومیت انضباطی از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران به دلیل تخلفات جمعی اعضاء و کادرفنی شان به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

 

گفتنی است؛ دیدار تیم‌ های سردار بوکان و آوالان کامیاران از هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور 15 بهمن ماه 97  در یک بازی حاشیه ای که 120 دقیقه به طول انجامید با نتیجه دو بر یک به سود سردار به پایان رسید.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر