کد خبر: 3502

تیم راه یاب ملل مریوان با شکست شهداب یزد به فینال لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور رسید و به لیگ برتر والیبال صعود کرد.

به گزارش کردستان خبر، تیم والیبال راه یاب ملل مریوان با پیروزی مقابل شهداب یزد ضمن کسب جواز حضور در فینال رقابت های لیگ یک، به صورت مستقیم به رقابت های لیگ برتر والیبال در سال آینده راه یافت.آخرین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه های در مریوان پیگیری شد.

در این مسابقه که در سالن 1200 نفری زاگرس مریوان و در حضور شمار زیادی از هواداران راه یاب ملل برگزار شد، شاگردان آرش صادقیانی با اقتدار و با نتیجه سه بر صفر موفق به شکست حریف یزدی خود شد.

تیم راه یاب ملل مریوان با این پیروزی ضمن صعود به فینال لیگ دسته یک والبیال باشگاه های کشور، به لیگ برتر والیبال کشور در فصل آینده نیز صعود کرد.

 

تیم راه یاب ملل مریوان امروز در حالی به مصاف شهداب یزد رفت که در بازی اول این تیم را در مریوان با نتیجه سه بر یک شکست داده بود.
 
تیم شهداب یزد در بازی برگشت توانست سه بر صفر شاگردان صادقیانی را شکست دهد تا سرنوشت تیم صعود کننده به لیگ برتر به بازی سوم کشیده شود.
 
ورزشگاه زاگرس امروز میزبان بازی سوم راه یاب ملل و یزد بود و توانست در پایان این تیم را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد و انتقام بازی دوم را از شهداب یزد بگیرد.
 
شاگردان صادقیانی که از حضور حداکثری هواداران خود بهره می بردند در ست اول توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ حریف خود را شکست دهند.
 
شهداب یزد در ست دوم نیز حریف راه یاب ملل نشد و حتی در دقایقی تیم خود را از میدان بیرون کشید اما در پایان این شاگردان صادقیانی بودند که توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز این ست شوند.
 
در ست سوم نیز تیم راه یاب ملل مریوان برتری خود را نسبت به حریف خود ثابت کرد و اختلاف امتیاز در این ست به ۱۰ امتیاز رسید و در پایان با نتیجه ۲۵ بر ۱۱ پیروز میدان شد.
 
سپاهان اصفهان دیگر تیم این دوره از رقابت ها بود که پیش از این به فینال این دسته یک صعود کرده بود.
گفتنی است، بازی فینال روز جمعه میان تیم های راه یاب ملل مریوان و سپاهان اصفهان در تهران برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر