کد خبر: 3527

تیم راه یاب ملل مریوان با پیروزی برابر سپاهان اصفهان در فینال، قهرمان مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور شد به لیگ برتر راه یافت.

به گزارش کردستان خبر، مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های با برگزاری دیدار فینال در تهران به کار خود پایان داد.

سپاهان اصفهان و راه یاب ملل مریوان دو تیم هم گروه در دور گروهی بودند که با برتری مقابل حریفان خود به فینال لیگ دسته یک رسیدند.

در این بازی راه یاب ملل مریوان توانست سه بر صفر حریف اصفهانی خود را شکست دهد و قهرمان لیگ دسته یک شود.

شاگردان صادقیانی که در تهران نیز از حمایت هواداران خود بهره می‌بردند توانستند با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ در ست شماری پیروز میدان شوند.

استاندار کردستان به همراه نمایندگان مجلس و مسئولین استان از نزدیک این بازی را به تماشا نشستند مدال قهرمانی را به بازیکنان راه یاب ملل اهدا کردند.

راه یاب ملل مریوان در فصل گذشته در مرحله پلی آف حذف شد، اما در فصل جاری تنها با یک شکست توانست قهرمان مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور شود.

میثم حیدری، محمدرضا آصفی، شاهین رسولی، هیوا پایدار، اصغر نجفی، سهیل برات زاده و عماد جوبنده، معین معینی فر، مهرداد نظری، امیرحسین درخشان، صنعان هادی، امیرگلریز، رضا محبی، حسن شبان، فواد بیوس، احسان احمدی نوره و پویا فضلی به سرپرستی وریا بیگلر و مربیگری آرش صادقیان اعضا تیم والیبال راه یاب ملل مریوان را تشکیل می‌دهند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر